MEDENİ HUKUK VE BORÇLAR HUKUKU

Arısoy Ustaoğlu, Aile ve Miras Hukuku hakkında güncel mevzuat ve yargı içtihatlarıyla ilgili müvekkillerine danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ayrıca, Arısoy Ustaoğlu müvekkillerinin Aile ve Miras Hukuku ile ilgili taraf olduğu her türlü uyuşmazlığı ve davayı takip etmektedir..
Arısoy Ustaoğlu, gayrimenkul alıcıları ve satıcıları arasındaki davaları takip etmekte ve gayrimenkul alım satım sözleşmelerinin, inşaat proje sözleşmelerinin ve arsa payı karşılığı inşaat sözleşmesi hazırlanması hususunda müvekkillerine hukuki hizmet ve danışmanlık vermektedir.

Arısoy Ustaoğlu, alışveriş merkezleri, binalar, arsalar gibi çeşitli gayrimenkullerin Türk Hukuku uyarınca her türlü kiralama işlemlerinde kiraya verenlere, kiracılara ve kredi verenlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Verilen hukuki hizmet, sözleşme şartlarının müzakere edilmesinden, nihai kira sözleşmelerinin gözden geçirilmesi ve hazırlanmasına kadar kira sözleşmelerine ilişkin her türlü hususu kapsamaktadır.

Arısoy Ustaoğlu, ayrıca, müvekkillerin Kira Hukuku ile ilgili taraf olduğu her türlü uyuşmazlığı ve davayı takip etmektedir.

Arısoy Ustaoğlu, yerli ve yabancı müvekkillerine özel hukuk alanındaki her türlü sözleşmenin hazırlanması hususunda hukuki hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi almak için mail atabilirsiniz info@arisoyustaoglu.av.tr

BİZE ULAŞIN

0 212 294 94 15